Home / Diyet / Maydanoz Suyu İle Zayıflayın!

Maydanoz Suyu İle Zayıflayın!

Zayıflatan kürleri bilmeyenimiz yoktur. Bunun bir diğeri maydanoz. Maydanoz yendiği zaman faydası sayılmayacak kadar fazla olan bir yeşilliktir. Ayrıca maydanozu yeşillik olarak tüketmek yerine suyunu da içmek böbrek ve karaciğeri korur bunun yanı sıra safra taşlarının atılmasında yardımcı olur. Maydanoz suyunun diğer bir faydası idrar yollarını tedavi eder, sivilceleri kurutur, kan dolaşımını hızlandırır.

Metabolizmayı hızlı çalıştıran maydanoz suyu ile zayıflamakta mümkün. Spor ve zayıflama programı uyguluyorsanız bu kürün yağ yakıcı özelliğinden faydalanarak daha hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz. Hızlı ve sağlıklı kilo verebilmeniz için maydanoz suyu ile birlikte limon suyunu karıştırmanız gerekir. Bu karışım vücuttaki ödemi atacak, hem de vücudunuzdaki yağın yakımını hızlandıracaktır.

Maydanoz suyunun zayıflamada kullanılmasının nedeni ise 0 (sıfır)  kalori içermemesidir. Bu sayede maydonoz suyu kan dolaşımını ve metabolizmayı da hızlandırır.

Maydanoz Suyu Ve Zayıflamak

Maydanoz suyu zayıflama aşamasında bir çok kişiye yardımcı olur. Kürler halinde alındığında çok etkili sonuçlar ortaya çıkar.

Sadece maydanoz suyu içerek zayıflamak mümkün değildir. Zayıflamak isteyen kişi aynı zamanda yediklerine, içtiklerine ve kendi psikolojik durumuna da dikkat etmelidir.

Zayıflamak isteyenler yediklerinin yanı sıra psikolojik dengesine dikkat edip maydanoz kürünü düzenli bir şekilde kullanırsa her hafta 2 kilo vermeye başlayacaktır.

Maydanoz suyu, limon ile birlikte karıştırılarak kullanılırsa zayıflatma etkisi 2 katına çıkar.

Maydanoz Suyu Ve Limon Karışımı  

Maydanoz suyunu taze limon suyu ile iyice karıştırın. 15 günlük kür halinde ve her gün düzenli olarak kullanıldığında metabolizma hızını artırarak hızlı zayıflamaya yardımcı olacaktır.

Eğer sağlık probleminiz yoksa 15 gün yerine 2 aylık bir kür ile yağ yakımınıza yardımcı olacak ve en az 8 kiloyu hem sağlıklı bir şekilde hem de kalıcı olarak vereceksiniz.

Maydanoz Suyu İle Nasıl Kilo Verilir?

Maydanoz suyu ile sağlıklı bir şekilde kilo vermek için öncelikle düzenli olarak sabah kahvaltısından önce limon ilave edilmiş maydanoz suyunu en fazla 1 su bardağı kadar içmeniz mümkündür.

Metabolizmayı hızlandırma açısından akşam yemeğini yemeden yaklaşık 45 dakika önce yine 1 su bardağı kadar limon ilaveli maydanoz küründen içmenizde zayıflamaya yardımcıdır.

Maydanoz Suyu Nasıl Hazırlanmalıdır?

Bu karışımı hazırlamanız için en az yarım demet kadar taze maydanoz, iki yemek kaşığı kadar limon suyu, yarım su bardağı kadar içme suyuna ihtiyacınız vardır.

Kullanacağınız limon ve maydanozun taze olmasına dikkat etmeli maydanozun suyunu iyice çıkartmalı. Daha sonra su ve limon suyunu da ekleyip yeniden karıştırarak hazırlayın ve hemen için. Bu kürü kesinlikle bekletmemeniz gerekiyor. Çünkü bekledikçe kürün içerisindeki gerekli vitaminler ve besin değerleri azalarak daha önce saymış olduğumuz etkileri de zayıflamış olacaktır.

Bu kürü sabah yarım bardak ve akşam yarım bardak şeklinde ayarlayarak tüketin. İsterseniz malzemelerin yarısını kullanarak her seferinde yarım bardak kadar kür hazırlamanız da mümkün.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta 15 gün sonunda vücudunuzun dinlenmesi için en az 1 hafta kadar küre ara vermeniz gerekiyor. Dinlenmek için ara vermezseniz organlarınıza fazla yüklenerek zarar verirsiniz.

Maydanoz Suyu Kürünü Kimler Uygulayamaz?
Maydanoz suyunu herhangi bir kronik hastalığı olan veya hamile kadınlar için kesinlikle önerilmemektedir.

pinterest-takip-edin

Sizin için önerilenler;

gece öksürüğü nasıl geçer

Gece Öksürüğü İçin Ev Yapımı İlaçlar | Gece Öksürüğü Nasıl Geçer ?

Geceleri rahatsız eden ve uyutmayan öksürük sinir bozucu olabilir. Bu yüzden gece öksürüğü için evde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir