Sağlıklı Yaşam

Maden Suyunun Saçlara İnanılmaz Faydası

Saç bakımı kadın ve erkeklerin titizlikle dikkat ettiği konuların başında yer alır. Çabuk yıpranan saçlar her bireyi derinden üzerek psikolojisini de etkilemektedir.. Kimyasal işlemlerle bakım yaparken de saçlarınıza zarar verdiğinizin farkında değilsiniz. Bu yüzden saç bakımında tercihinizi doğal formüllerden yana kullanmanız en mantıklısı.

Maden Suyu İle Saç Yıkama

Sık sık saçlarınızı boyatmak, deniz, havuz suyu ve güneş üçlüsü ile geçirilen uzun zaman, saçı aşırı sıcak uygulamalar (fön makinesi, düzleştirici gibi) maruz bırakmak saçı daha fazla cansızlaştırıyor ve uzamalarını da önlüyor. Yeniden saça canlılık katmak içinse bir çok formül uygulayarak eskisi gibi olsun istiyorsunuz. Bir çok bakım kremi kullanıyorsunuz fakat faydası olmuyor mu? Çözüm hem ucuz hemde etkili maden suyu…

Saçları Uzatıyor

Maden suyu, saçların doğal yöntemlerle parlaklığını geri kazandırmak için yardım alınabilecek en iyi yöntemlerden biri. İçerdiği sodyum bikarbonat formülü sayesinde güzellik mucizesi. Saçlarınızı maden suyu ile yıkadığınızda kısa zaman içinde saçlarınızın uzadığını ve daha da canlandığını göreceksiniz.

Şampuandan Sonra Maden Suyu Kullanın

Saçlarınızı şampuan ve saç kremi ile kremledikten sonra maden suyu yardımı ile 3-5 dakika masaj yaparak durulamaya başlayın. 1 hafta sonunda saçlarınız yumuşak ve eskisinden parlak bir görünüm alacak.

pinterest-takip-edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu