Home / Sağlıklı Yaşam / Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl Alınır?

Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl Alınır?

Sevdiğimiz insanları bazen istemeden de olsa kıra biliyoruz, onları incite biliyoruz. Bunları bilinçli veya bilinçsiz şekilde meydana getirdiğimiz zamanlar oluyor. Ardından gelen üzüntü, ve pişmanlık vicdanımızı rahat bırakmıyor. Neden bıraksın ki sevdiğimiz insan sonuçta, onları saçma bir nedenden üzmek ne haddimize? Fakat bazen öyle bir an oluyor ki bizi üzen insana patlamamız gerekirken sevdiğimiz insanı üzüyoruz. -Tabii her olay için farklı bir neden vardır ama tamamen dış faktörler diyemeyiz.
Sormadan edilmeyecek bir soru ‘İnsan sevdiğini hiç üzer mi ?’. İnsan sevdiğini neden üzsün ki ? ya da bir insan neden üzülsün ki ? Peki bir şekilde sevdiğimiz insanı üzdük ve çözüm olarak ilk akla gelen şeylerden birisini yaptık. Özür dilemek…

Kırılan İnsanın Gönlü Nasıl Alınır ?

Kırdığımız insana karşı özür dilemek güzel birşey ama bazen özür dileyince de geçmeyen olaylar olabilir. Bu olaylar için daha özel şeyler yapılmalı. Bunun için her zaman kullanılan örnek üzerinden gitmek gerekirse bir çift sevgiliyi ele alarak başlayabiliriz. Kırılan taraf genelde kız olur, bir kız kırıldıysa kolay affeder sizi, hatta bazen siz bilmeden size kırılabilir ve sizi affeder ruhunuz bile duymaz.
Özür dilerken, ona kendisinin özel olduğunu hatırlatın, mesela uzun süredir yapmadığınız bir şeyi gündeme getirerek onu mutlu edebilirsiniz.

Kırılan Kişinin Kalbini Nasıl Alabilirim

Her kırılmanın farklı bir sebebi vardır, gerçekten büyük olaylar eşliğinde kırılan gönüller bir araya gelir mi bilinmez ama bu yolda çok çaba sarf edileceği kesindir. Hatalarınızın söylenmesi karşı tarafa az da olsa güven verebilir, ve kendinizi tanıdığınızın da göstergesidir aslında. Dürüstlük size çok şey kazandıracaktır, bir özrün yanında verilebilecek en güzel şeylerden biri olabilir. Bazen de iki tarafta susmayı seçebilir, böyle yapmalarındaki temel sebep gurur olarak bilinse de iki insanında bir birine karşı nasıl sevgiler beslendiği tartışılamaz. Ama iki kişi gerçekten birbirini seviyorsa, ne yapıp edip birlikte olmanın yolunu bulurlar.
Kırılan Kişinin Gönlü Nasıl Alınır ile ilgili cevapları elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık. Bunlar yararlı olmadı ise yorum olarak kendi görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Kalbi kırılan insanın gönlünü almak ile ilgili daha iyi fikirleriniz varsa onları da dinlemek isteriz.

pinterest-takip-edin

Sizin için önerilenler;

Eklem ağrıları için limon kabuğu

Eklem Ağrıları İçin Limon Kürü

Limonun vücudumuz için çok faydalı olduğunu hepimiz biliriz. Bir çoğumuz gribal enfeksiyon için iyi geldiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir