DiyetSağlıklı Yaşam

Göbek Yağlarınızı Eritecek 4 İpucu

Göbek çevresindeki fazla yağlardan şikayetçiyseniz size göre 4 ipucu açıklayacağım.Bu ipuçları göbek yağlarınızı inceltmekte ve size sağlıklı yaşam sunmakta.Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız bu yazıma göz atabilirsiniz.

1- Ağır diyetler yerine yemek alışkanlıklarınıza düzenlemeler yapınız.

Sağlıklı beslenme

Fazla kilolarınız için fazla ağır sporlar yapmak gerekmemekte.İlk önce yeme içmenizi kontrol etmeniz gerekmektedir.

  • Yediğiniz yemek miktarını günden güne azaltın
  • Tükettiğinizin daha da üstünde sebze ve meyve tüketin
  • Bol bol su için
  • Uyku düzeniniz olsun ve günde 6-7 saat arasında uyuyun

 

2- Basit diyet listeleri ile başlayın

Yeme içme alışkanlıklarınızı düzelttikten sonra sebze ağırlıklı diyetleri araştırmanız gerekmektedir.Eğer verimli bir sonuç edinemediyseniz Uzman Diyetisyenlerden destek alabilirsiniz.Ayrıca hızlı kilo vermekten kaçınmalısınız.Hızlı verdiğiniz kilolar daha sonra sizlere geri dönecektir.

Göbek Eritme Yöntemleri

3- Spora adım adım başlayın

Göbek eritme hareketleri

Daha önceden hiç spor yapmamışsanız yada spor yapıyorum ama sonradan bırakıyorum diyorsanız,bu yöntem aslında tam size göre.Spora başladığınızda Göbek çevresini eritmek için 20 veya 25 dakika çalışmanız yeterli olacaktır.İnsan beyni bu durumdan alışık olmadığı için sizi vazgeçirmeye zorlayacaktır.Bu durumda sık sık mola verebilirsiniz ama kesinlikle sporu bırakmayınız.İlerleyen sürelerde spor süresini uzatarak rahat ve zorlanmadan etkinliğinizi tamamlayacaksınız.

4- Karın kaslarınızı güçlendirin

Hedeflediğiniz kiloya veya bedene yaklaşırken günden güne göbek yağlarınızın eridiğinin farkına varacaksınız.Göbek yağlarınızı eritmek ve karın kaslarınızın gelişimini sağlamak için mekik egzersizi yapabilirsiniz.

pinterest-takip-edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu