Moda

Bacak Boyunu Daha Uzun Gösteren Kıyafet Hileleri

Boyunuz kısaysa hiç üzülmeyin. Kıyafetlerle bacaklarınızı ve boyunuzu uzun gösterecek yöntemleri sizlere söyleyeceğiz. Giysilerinizin sadece rengi ve uzunluğunu değiştirerek harika bir görünüme sahip olacaksınız.

1. Ayakkabı sadece ayaklarınızı örten birşey değildir. Doğru ayakkabı seçimi sizleri şık ve uzun boylu gösterecektir.

1

2. Kısa paça bacaklarınızı kısa gösterecektir. Ayrıca boyunuzuda… Ayağınızda kırışmayacak şekilde pantolonunuzun paçasını uzun tutarsanız bacaklarınız daha uzun görünecektir.

2

3. Gömleğinizi pantolon içerisine sokmayı deneyebilirsiniz. Bu stil bacaklarınızın uzun görünmesini sağlayacaktır.bacak boyu

4. Kıyafetinizde yatay çizgiler değil dikey çizgileri tercih edin. Görsel olarak bacaklarınızı daha uzun gösterecek ve size şık bir görünüş sağlayacaktır.

bacak boyu

5. Düşük belli pantolonlardan uzun durun! Düşük bel sizi olduğunuzdan da kısa gösterecektir.

bacak boyu

6. Tek renkli kıyafetleri deneyebilirsiniz. Daha şık görünmeniz için tercih ettiğiniz rengin tonlarını kullanabilirsiniz.bacak boyu

7. Ayakkabı tercihinizi topuklu dan yana kullanın. Bacaklarınızı ve boyunuzu uzun gösterecektir.bacak boyu

8. Kıyafetinize uygun olan ayakkabıları seçmek çok önemli. Ayakkabıyı beğenmediyseniz, çıplak ayakkabıları tercih edebilir veya kıyafet rengine uygun bir ayakkabı seçebilirsiniz.

bacak boyu

Bacak boyunuzu farklı bir şekilde uzun gösteriyor ve başka püf noktalar biliyorsanız. Lütfen yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

pinterest-takip-edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu