Diyet

Maden Suyu, Limon, Yeşil Çay İle Zayıflayın

Evinizde kolayca hazırlayacağınız bu kür ile 15 günde tam 5 kilo verebilirsiniz. Yapımı çok kolay olan bu kür, Yeşil çay, Maden suyu ve limon ile yapılmaktadır.Son günlerde popüler olan bu mucizevi kür ile hızlı şekilde kilo verebilirsiniz.

Maden Suyu, Limon, Yeşil Çay İle Zayıflayın

Yeşil Çayın Zayıflamaya Etkisi:

Yeşil çayın faydalarını saymakla bitmez ama vücudumuza olan en önemli etkilerinden birisi zayıflatmaktır. Yeşil çayın özünde bulunan ketaşinler sayesinde metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakmada büyük rol oynar. Bu konuda birçok bilimsel araştırmalar mevcuttur.Yeşil çay

Maden Suyu’nun Zayıflamaya Etkisi:

Çoğumuzun sevdiği ve neredeyse hergün tükettiği maden suyu; vücut yağını dengeler; sülfat, bikarbonat iyonları içeriği içerdiği için vücuttaki yağı metabolize eder ve kilo kaybına yardımcı olur.

Limon’un Zayıflamaya Etkisi:

Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını sağlar. Ayrıca Haşlanmış Limon İle Zayıflama Kürüne Buradan Ulaşabilirsiniz.

Malzemeler:

  • Yarım litre kaynar su,
  • 2 Tatlı kaşığı yeşil çay,
  • Yarım limon,
  • 1 Şişe maden suyu

Yeşil Çay + Maden Suyu + Limon ile Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır?

Yarım litre kaynar suya yeşil çayı ekleyin ve 10 dk kadar yeşil çayı demleyin. Ardından yarım limonu sıkarak kabuğu ile demlediğimiz yeşil çayın içerisine ekliyoruz. Daha sonra maden suyunu da ekleyip hazır hale getiriyoruz.

Bu kürü oda sıcaklığında saklamalısınız ve gün içerisinde öğün aralarında tüketmelisiniz. 15 gün boyunca her gün tükettiğinizde 5 kilo vereceksiniz.

Bu tarif dışında diğer tariflere göz atmak için sitemizdeki diyet kategorisini inceleyebilirsiniz.

pinterest-takip-edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu